کابل لپ تاپ CABLE 3PIN PACK

کابل لپ تاپ CABLE 3PIN PACK

وضعیت:موجود
کد کالا: 11170000
63,000 تومان

خصوصیات محصول

   مشخصات فیزیکی
  • ابعاد 0.75 الی 1 سانتی متر
  • وزن
   مشخصات فنی کابل
  • جنس مغزی مس
  • جنس روکش فشرده مستحکم
  • نوع سر کانکتور استاندارد دارای ارت

توضیحات محصول

از آنجایی که کابل برق اداپتور شارژر لپ تاپ وظیفه انتقال برق به اداپتور دستگاه شما را دارد ؛ باید از سلامت آن اطمینان خاطر داشته باشید و درصورت مشاهده هرگونه زدگی ، لهیدگی ، خرابی یا قطعی در طول کابل یا سر کانکتور آن حتما کابل خود را تعویض نموده و از دستکاری و تعمیر آن خودداری کنید.

انتخاب کابل برق اداپتور شارژر لپ تاپ با کیفیت و با مقاومت مناسب در برابر حرارت و نویز از اهمیت خاصی برخوردار است . درصورت عدم اطمینان از سلامت کابل خود توصیه می کنیم هنگام خرید اداپتور،کابل آنرا نیز خریداری نمایید تا از سلامت آن اطمبنان داشته باشید و از ایجاد مشکل مجدد برای اداپتور یا لپتاپ خود جلوگیری نمایید .


کابل پاور شارژر لپ تاپ برای اکثر شارژر یا آداپتور های لپ تاپ ها قابل استفاده است. لپ تاپ ها برای متصل شدن آداپتور آن ها به شبکه برق شهری نیاز به کابل رابط برق به آداپتور دارد. برای خرید کابل به این نکته توجه داشته باشید که کابل باکیفیت خریداری کرده تا به لپ تاپ شما آسیب نرسد. جنس روی این کابل از پلاستیک نرم و مرغوب می باشد.

داخل کابل از 3 عدد کابل 0.75 میلی متری وجود دارد که دو عدد از آن ها فاز و نول هستند و یکی از آن ها ارت می باشد که برای امنیت بیشتر و آسیب ندیدن لپ تاپ در این کابل قرار داده شده است. این کابل کیفیت خیلی خوبی دارد و گزینه ای مناسب برای خرید می باشد.

طریقه استفاده :

برای استفاده از این کابل کافیست سری 3 پین کابل را به آداپتور متصل کرده و کابل با به پریز برق متصل کنید.

شما می توانید این کابل پاور را با قیمت مناسب خریداری و استفاده نمایید. ( Cable Power Laptop )


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب